Громадський бюджет Львова: цікаві проекти

З 1 до 15 листопада 2019 року триватиме голосування за проекти громадського бюджету міста Львова. Проекти-переможці будуть реалізовані у 2020 році за кошти міського бюджету. Голосування за проекти для реалізації за кошти Громадського бюджету Львова здійснюється через е-сервіс. Проголосувати можна за один великий (загальноміський) та один малий (районний) проект.

Пропонуємо ознайомитися з націкавішими проектами у всіх районах Львова.

Галицький район:


Бюджет — 600 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/139

Правильно організувати обробку медичних інструментів в медзакладі дуже важливе завдання. Адже вироби медичного призначення використовують під час кожної медичної маніпуляції. Після застосування такі предмети — джерело потенційної інфекції. Тому є необхідність придбання автоматизованого якісного мийно-дезінфікуючого обладнання та пакувальної машини інструментарію.

Бюджет — 599 500 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/188

На занедбаній ділянці, що прилягає до нового дитячого майданчика, пропонуємо створити рекреаційно-спортивну зону: декоративну водойму на місці заболоченого прроднього джерела, стаціонарні столи для малого тенісу та шахів, вуличні тренажери. Об’єднавши ці два майданчики доріжками та озелененням, буде створено єдиний відпочинково-розважальний простір у цій частині Снопківського парку.



Бюджет — 538 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/204

Площа Коліївщини є найзатишнішою площею Львова та криє у собі величезний культурний потенціал. Проте зараз площа знаходиться у плачевному стані та слугує домівкою для безхатьків та алкоголіків. Ми хочемо це змінити та для цього пропонуємо декілька простих кроків — зробити яскраве красиве освітлення, реорганізувати зону громадського відпочинку та візуально оновити сам простір площі.



Бюджет — 600 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/82

Облаштування скверу на межі вулиці Вічевій та площі Данила Галицького, а саме озеленення скверу, встановлення місць для відпочинку, заміна старого покриття доріжок на більш комфортне для пішоходів задовольнить існуючу потребу мешканців мікрорайону в інфраструктурних об’єктах. Мешканці мікрорайону отримають можливість для комфортного проведення вільного часу та отримають облаштований громадський простір.



Бюджет — 3 000 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/67

Заміна застарілого рентгенапарату у КНП «4 МКЛ м. Львова» на сучасну рентгенографічну систему, покращить рівень надання медичних послуг для мешканців м. Львова. Основні області застосування системи:
• Загальні обстеження
• Дослідження грудної клітки
• Діагностика кісток і суглобів
Сучасне обладнання має менше променеве навантаження. Результати обстеження можна скинути на диск.

Залізничний район:

Бюджет — 548 900 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/168

Очищення території від аварійних зелених насаджень, замощення бруківкою відповідних частин території. влаштування відпочинкової зони, встановлення дитячого і спортивного майданчиків, облаштування території для встановлення в подальшому літньої сцени (театру).

Бюджет — 498 420 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/212

Пропонований проект передбачає облаштування вуличного кінотеатру та мультифункційного динамічного простору поряд із Міським Народним домом Білогорща для комфортного перебування та відпочинку мешканців шляхом благоустрою території, а саме: озеленення та освітлення, прокладання доріжок та влаштування відпочинкової зони та зони сучасного вуличного кінотеатру.
 

Бюджет — 599 999 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/3

Встановлення двох підземних контейнерів місткістю 5 куб. м кожен, на місці існуючого майданчику.
На даний момент існуючий майданчик ТПВ знаходиться в жахливому еклогічному, технічному та естетичному стані. Доступ до ТПВ мають тварини, птахи та люди які його викидують з контейнерів.
Підземні контейнери унеможливлять доступ до сміття, зникне сморід, покращиться екологія і життя людей

Бюджет — 2 634 733 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/89

Метою проекту є капітальний ремонт приміщення колишнього тиру та створення у ньому сучасного спортзалу.
На даний час у закладі навчається 942 учнів, 32 класи, кожний з яких має 3 уроки фізкультури на тиждень. Тому в одному спортзалі одночасно займаються 2–3 класи. Це знижує якість уроків, приводить до травмування дітей, обмежує можливості щодо позакласної роботи.

Личаківський район:

Бюджет — 589 600 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/29

За рік в середньому народжується 5000 немовлят. Біля 6 % недоношених дітей з малою масою тіла потребують лікування та догляду в інкубаторах. 12 % новонароджених з’являються на світ з певними захворюваннями та потребують спеціального обладнання для моніторування їхнього стану. Відсутність даної апаратури значно погіршує якість надання допомоги цій групі новонароджених.

Бюджет — 599 790 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/136

По вул. Козланюка (поблизу 63 школи) знаходиться майданчик. Стара гірка, по якій не ризикує спуститися навіть дорослий чи рештки бетонних плит з металевими штирями швидше нагадуюй зону відчуження ніж місце для відпочинку. Пропонуємо оновити даний майданчик, видаливши рештки старого обладнання та встановивши нове, зробивши акцент на вуличних спортивних тренажерах та баскетбольному майданчику.



Бюджет — 599 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/158

Хочемо створити громадський простір перед церквою Покрову для зустрічей та проведення дозвілля мешканців і гостей Львова.
Площа буде засіяна травою, оновлена зеленими насадженнями і квітниками, облаштована прогулянковою доріжкою, смітниками, лавками та вуличними меблями. Тут буде простір для різних культурно-мистецьких заходів, зокрема: вуличний кінотеатр, концерти, театралізовані дійства та ін.

Бюджет — 2 983 706 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/30

Більше 20 % породіль потребують родорозв’язання шляхом проведення операцій кесарського розтину. Життя жінки та новонародженого залежить не лише від фаховості лікаря, а й від наявності якісного медичного обладнання та оновлення його на більш сучасне. Придбання апарату штучної вентиляції легень, операційного стола та операційних ламп, які є вкрай необхідними, однозначно покращить якість надання медичної допомоги. Закупівля даного обладнання дозволить лікарям більш ефективно надавати невідкладну допомогу. Життя є безцінним і даний проект є можливістю коли кожен небайдужий може допомогти нам врятувати багато-багато людських долей.



Бюджет — 1 788 534 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/45

Ми, мешканці Личаківського району міста Львова, хочемо запропонувати комплексний проект ігрового майданчика нового типу, який ми хочемо звести на місці існуючого старого, занедбаного і небезпечного.



Франківський район:

Бюджет — 596 400 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/88

Актуальний стан пішохідної доріжки, яка сполучає вул. Коновальця з парком є у жахливому стані. Ремонт там не проводився більше 40 років.
Проектом пропонується влаштування покриття пішохідних шляхів і водовідведення, кронування і омолоджуюча обрізка наявних дерев з додаванням нових, встановлення освітлення.



Бюджет — 2 910 213 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/120

Океан здоров’я – це проект реконструкції спортивно-ігрового майданчика не тільки для звичайних мешканців, а навіть для мешканців з вадами опорно-рухового апарату і вадами зору. Майданчик поділено на три секції: баскетбольно-волейбольне поле, міні футбол, тренажерна площадка де тренажери розроблено, як для звичайних мешканців так і для мешканців з особливими потребами.



Бюджет — 2 049 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/224

Основна мета проекту — створення та покращення максимально безпечних та комфортних умов проживання та користування населенням громадськими просторами міста.Заміна тротуарного покриття пішоходних шляхів і водовідведення ділянки.Озеленення території та смітників для покращення санітарно-гігієнічної ситуації. Встановлення якісної системи відеонагляду що забезпечить безпеку громадянам, особливо дітей.



Бюджет — 2 746 600 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/35

Ліцей ім. В. Стуса — одна з найбільших шкіл району, однак навчальний заклад не має свого спортивного майданчика. Реалізація проекту дозволить учням школи займатися футболом чи баскетболом не лише у спортивному залі, а й на вулиці. Це створить умови для розвитку спорту та можливості проведення різноманітних турнірів в межах місцевої громади.


Шевченківський район:

Бюджет — 600 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/184

Минулорічний проект — «Сучасна палата інтенсивної терапії для немовлят» — успішно реалізований! Однак, досить часто є випадки, коли й цього обладнання бракує.
Наша мета — вдосконалити палату у відділенні новонароджених ще одним кувезом (інкубатором) та інфрачервоним обігрівачем для малюків.



Бюджет — 599 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/176

Облаштування інноваційного, мультифункціонального, сучасного та технологічно оснащеного простору у Міському Палаці культури ім. Гната Хоткевича для проведення творчих занять, зустрічей, реалізації соціальних, культурних та креативних проектів мешканцями району, Львова та відвідувачами Палацу.



Бюджет — 600 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/80

У Брюховичах вже є досить багато ігрових майданчиків для дітей до 10 років, але жодного реально цікавого місця для підлітків! Катання на скейтах, трюкових самокатах та БМХ — це дуже модно та популярно серед підлітків. Молодь Брюхович дуже просить надати їм можливість отримати таке місце для активного спорту. Будівництво скейт-парку — це вклад у здоров’я та правильний розвиток наших підлітків!



Бюджет — 590 181 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/36

Щорічно в відділенні патології новонароджених лікується близько 800 дітей, більша частина яких потребує використання інкубатора. Наявне у відділенні обладнання використовується понад 10–20 років, тому потребує частих ремонтів, не виконує усіх функцій. Для забезпечення вимог НСЗ України відповідно до нормативів, відділенню конче необхідно поновлення наявного обладнання, а саме придбати 3 кувези.
 


Сихівський район:

Бюджет — 595 680 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/228

Мета проекту — надати львів’янам, зокрема мешканцям Сихівського району (Нового Львова), можливість передавати максимальну кількість різних видів роздільно зібраних відходів на гарантовану переробку, створити новий простір для проведення тематичних лекцій та подій.

Бюджет — 1 995 146 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/219

«Lviv Open Lab» — це відкритий для усіх охочих простір (так званий мейкерспейс), де є лекторій, фізико-хімічна, біотехнологічна та техно-лабораторії, медіа-студія, майстерня по роботі з деревом.


Бюджет — 2 990 000 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/167

Скейт-парк — спеціально збудований майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агресив-ролики, велосипеди ВМХ, самокат, щоб кататися і вдосконалювати трюки.
Даним проектом пропонується облаштування скейт-парку площею близько 1200 кв. м, що стане найбільшим майданчиком для екстремальних видів спорту у Львові.



Бюджет — 599 999 грн

https://lviv.pb.org.ua/projects/169

Спортивно-гімнастичний оздоровчий майданчик для дорослих та молоді, з дитячо-розвиваючою площадкою, для тіла і душі, яка творить та літає вул Антоненка-Давидовича, 3.


 Ознайомитися зі всіма проектами можна тут https://lviv.pb.org.ua