Кабмін додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони

Кошти підуть на підготовку Нацгвардії, озброєння Міноборони та розвідку

Кабінет міністрів ухвалив рішення про додаткове спрямування 220 млн грн на потреби Сил оборони України. Про це повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко.

Голова уряду пояснила, що це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Куди підуть гроші:

"Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України", - наголосила Свириденко.