Львів попрощався із журналістом Андрієм Кришталем, який захищав Україну від російських окупантів (ФОТО/ВІДЕО)
Віддати останню шану Герою прийшли рідні, друзі та небайдужі громадяни
У п’ятницю, 29 вересня, Львів попрощався із журналістом Андрієм Кришталем, який захищав Україну від російських окупантів.
Вранці у військовому храмі Стрітення Господнього (вул. Клепарівська, 30а) відбулася заупокійна молитва та прощання з військовослужбовцем. Чин похорону відбувся у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла.
Фото: Варта-1
Вічний спочинок Герой знайшов на Личаківському кладовищі. Віддати останню шану Герою прийшли рідні, друзі та небайдужі громадяни.
Що відомо про Героя:
Андрій Кришталь (46 років) Львів’янин.
Здобув вищу освіту на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Після завершення навчання проходив військову службу у місті Володимир (раніше - Володимир-Волинський) Волинської області, здобув звання «старший сержант».
Свою журналістську кар’єру розпочав із посади технічного редактора у виданні «Зовнішньоекономічний кур’єр» при Львівській торгово-промисловій палаті. Мав неабиякий організаторський талант та брав активну участь у врученні відзнак успішним підприємствам Львівщини «Обличчя міста».
З часом переїхав до столиці та став помічником депутата Верховної Ради України. Згодом мовернувся до Львова і почав працювати у Львівській міській раді, зокрема, займався організацією проведення чемпіонату «Євро-2012» у Львові.
Андрій Кришталь був винятковим патріотом своєї держави та брав активну участь у подіях під час Революції Гідності. Із 2015 року працював головним редактором газети «Самооборона», керівником Громадської організації «АВТОХАМ» та Міжнародного благодійного фонду «Кришталь».
Захоплювався футболом, був затятим рибалкою.
Після загибелі племінника у боях з російськими загарбниками вступив до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку, був відзначений численними відомчими відзнаками. Під час виконання бойового завдання був тяжко поранений.
У воїна залишилися мама, сестри, брати, хрещені діти, велика родина та багато друзів.