На Львівщині надзвичайники врятували собаку
На допомогу прийшли рятувальники та обережно, витягнули собаку на поверхню.
Сьогодні, 27 червня, о 09:05 рятувальники отримали повідомлення про те, що в Дрогобичі собака впала в каналізаційний колодязь і опинилася в пастці. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.
На допомогу прийшли рятувальники та обережно, витягнули собаку на поверхню. Внаслідок події чотирилапий не постраждав.
"Сльози власниці - найкращий доказ того, що тварини для нас не просто домашні улюбленці, а справжні члени родини.
Завдяки швидкій реакції та професіоналізму рятувальників ця історія отримала найщасливіше завершення - пухнастий друг знову вдома, в безпеці, а сльози тривоги змінилися сльозами радості." - пишуть рятувальники.