У Винниках чадним газом отруїлися троє дітей

У неділю, 21 листопада, о 19:30 годині, у Винниках (Львівська МТГ) у приватному житловому будинку по вулиці Сопілки, отруїлись, ймовірно, чадним газом, четверо людей. Про це «Варта1» повідомили у Департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Зазначається, що з отруєних — 3 діти (2006, 2008 та 2012 року народження), яких у стані легкого ступеню отруєння було доставлено у лікувальні заклади м. Львова.

Працівники аварійної бригади АТ “Львівгаз” припинили подачу газу в будинок.

Причина отруєння з’ясовується.