У Львові на вул. Стрийській відкрили для руху відремонтовану ділянку

Ремонтні роботи на виїзді з міста повністю завершили та відновили рух транспорту

У Львові повністю завершили суцільне асфальтування на вулиці Стрийській. Йдеться про відрізок дороги від проспекту Івана Павла ІІ до вулиці Вернадського (з непарної сторони, у напрямку в’їзду в місто). Цю ділянку вже відкрили для проїзду транспорту, про що повідомили у Львівській міській раді.

Зараз цим відновленим відрізком дороги вже курсують автівки, автобусні маршрути та тролейбус № 22.

Увага пасажирам громадського транспорту: тролейбуси № 23 та № 25 повернуться до своїх звичних схем руху вже відсьогодні, 28 червня.