У Львові на вул. Стрийській відкрили для руху відремонтовану ділянку

Львів

Ремонтні роботи на виїзді з міста повністю завершили та відновили рух транспорту

У Львові повністю завершили суцільне асфальтування на вулиці Стрийській. Йдеться про відрізок дороги від проспекту Івана Павла ІІ до вулиці Вернадського (з непарної сторони, у напрямку в’їзду в місто). Цю ділянку вже відкрили для проїзду транспорту, про що повідомили у Львівській міській раді.

Зараз цим відновленим відрізком дороги вже курсують автівки, автобусні маршрути та тролейбус № 22.

Увага пасажирам громадського транспорту: тролейбуси № 23 та № 25 повернуться до своїх звичних схем руху вже відсьогодні, 28 червня.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  2. У США заявили, що ядерні погрози Росії є ознакою невпевненості та слабкості
  3. У Києві лікар не помітив перелом у воїна, внаслідок якого він помер
  4. На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
  5. Лукашенко зустрівся з представниками Зеленського

Найчитаніше

  1. Трагедія на Закарпатті: син раптово помер під час констатації смерті матері
  2. У ДТП на Львівщині загинув 19-річний водій автомобіля
  3. У Львівській області під час ремонту дороги виявили базальтову бруківку
  4. У ЄС перша країна закриває двері для українських чоловіків
  5. На Львівщині в озері потонула 17-річна дівчина