Жертви ДТП, грабіжників та свідки вбивства: на Львівщині громадяни викликають поліцію і медиків на вигадані злочини

Від початку року до поліції надійшло 1217 неправдивих повідомлень

Від початку року до поліції Львівщини надійшло 1217 неправдивих повідомлень від громадян про вбивства, розбої, пограбування, крадіжки, незаконні заволодіння транспортними засобами та інші вигадані правопорушення.

Як повідомили у Нацполіції Львівщини, найчастіше телефонують дорослі, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, або неповнолітні – з метою розваги.

За вказаний період притягнуто до відповідальності 1217 правопорушників, які здійснили завідомо неправдивий виклик поліції, швидкої медичної допомоги або рятувальників.

Так, до поліції надійшло повідомлення від 60-річного стриянина про те, що внаслідок наїзду автомобіля він отримав тілесні ушкодження. Як встановили правоохоронці, які прибули на місце події, чоловік надав неправдиве повідомлення, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

Також до поліції звернулася 40-річна мешканка Золочівського району, яка повідомила, що її пограбували на залізничному вокзалі у Львові. Коли поліцейські прибули на місце події, злочин не підтвердився.

Крім того, 43-річний мешканець одного з сіл Львівського району звернувся до поліції з повідомленням про те, що невідомий проник до його помешкання та скоїв крадіжку. На місці події правоохоронці встановили, що чоловік здійснив завідомо неправдивий виклик, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

На порушників складено адміністративні протоколи за ст.183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також: у Львові надійшло повідомлення про масове замінування.

«Поліцейські Львівщини вкотре застерігають: не здійснюйте неправдивий виклик спецслужб - поліції, швидкої медичної допомоги або рятувальників. Адже працівники екстрених служб витрачають час, виїжджаючи на хибний виклик, тоді як в цей момент хтось дійсно може потребувати допомоги», зазначається у повідомленні.