У півфіналі кубку Претендентів Україна програла Туреччині

Туреччина - Україна 3:2

Чоловіча збірна України програла Туреччині у непростому півфіналі Кубка претендентів-2023. Про це пише Суспільне Спорт

Збірна України з волейболу потрапила на Кубок претендентів завдяки успішному виступу в Золотій Євролізі.

Раніше Україна отримала шанс кваліфікуватись у найпрестижніший комерційний турнір Лігу Націй. Для цього необхідно виграти Кубок претендентів, у якому змагаються 8 команд.

У чвертьфіналі Україна виборола перемогу в Китаю, вийшовши в 1/2 фіналу до Туреччини. Цього разу букмекери теж надавали перевагу нашій команді. Проте суперник обіграв Україну та вийшов у фінал Кубка претендентів. Там туркам протистоятиме Катар або Чилі.

Тепер наша команда зіграє у матчі за «бронзове» третє місце 30 липня.