“Локдаун на осінь?”: головний санлікар пояснив навіщо попросили списки працівників критичної інфраструктури

Наразі, в Україні ситуація із показниками захворюваності на коронавірус стабільна і ознак  локальних або загальнонаціональних спалахів СOVID-19 нема. Тому прохання київської влади надати до 3 серпня списки працівників критичної інфраструктури, аби їм видати спецперепустки у транспорт, є завчасною і локдаун у найближчий час не планується, а тому потреби у такому документі поки немає.

Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі “Сніданку з 1+1” 30 липня, пише “ТСН”.

“Фактично, київська місцева влада дуже завбачливо підійшла до того, щоб такі списки зібрати (списки працівників критичної інфраструктури для видавання їм перепусток у громадський транспорт на випадок локдауну. — Ред.). І це, напевне, вірний крок”, — прокоментував Кузін.

За словами головного санітарного лікаря, зараз епідситуація в Україні стабільна, локальних спалахів або загальнонаціональних не фіксують.

Кузін повідомив, що наразі Україна перебуває у “зеленій” епідеміологічній зоні, але додав, що є перелік областей, які викликають занепокоєння, це переважно східні області.

“Однак, ситуація в цілому стабільна. Тому київська влада завчасно підійшла до того, щоб попередити принаймні минулий досвід, коли не вистачало перепусток на робітників об’єктів критичної інфраструктури і вирішили зібрати інформацію завчасно. Мені здається, що їй потрібно було більш якісно комунікувати, щоб люди зрозуміли, що це не черговий локдаун, який починається завтра чи післязавтра. А що це рутинне оновлення списків, щоб вірно спланувати, скільки їх принаймні друкувати”, — підсумував він.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!