Львівщина від суботи переходить до «червоної» зони карантину (ФОТО)

Щойно, 27 жовтня, рішенням уряду  встановлено перехід з 30 жовтня Львівської області до «червоної» зони карантину. Про відповідне рішення Держкомісії ТЕБ та НС повідомив сьогодні Олег Немчінов, Міністр Кабінету Міністрів України.

Також у “Червону” зону карантину з 30 жовтня потрапляють у Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Хмельницькій та Чернігівській областях.

Таким чином, ще до початку листопада більше ніж половина України потрапить у “червону” зону через поширення COVID-19, а саме — 15 областей.

“За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей”, — повідомив у “Telegram”-каналі міністр Кабміну Олег Немчінов за підсумками засідання.

Додамо, що з 1 листопада усі учні шкіл переходять на дистанційне навчання.
Крім того поки що невідомо, в якому режимі курсуватиме громадський транспорт у Львові.

Управління транспорту міста не розробило внутрішнього протоколу роботи транспорту в червоній зоні з пропозиції депутатів в 2020 році, тому по рішенню уряду буде працювати громадський транспорт.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!