Львівські "Карпати" перемогли лідера Другої ліги (фото)

244200619-134601292238954-4257567236158715791-n

Вчора, 2 жовтня, у рамках 11-го туру «Карпати» приймали лідера групи «А» київський «Лівий берег».  Про це повідомляє пресслужба «Карпат».

Підопічні Андрія Тлумака контролювали хід подій на полі та періодично створювали моменти біля воріт «Лівого берега». Суперник також намагався атакувати, проте Іван Сілецький та оборона діяли надійно.

Наприкінці першого тайму карпатівці могли відкрити рахунок. Владислав Приймак віддавав передачу, яку невдало перехопив Василь Курко, відтак, м’яч опинився у Дениса Галенкова. Футболіст «Карпат» змістився у штрафний майданчик і завдав пострілу з гострого кута — голкіпер київської команди Ярослав Проценко парирував удар.

У компенсований арбітром час до першої половини зустрічі «Карпати» вийшли вперед. Галенков віддав передачу на Будніка, а той головою скинув м’яч під удар Приймаку, який не залишив жодних шансів кіперу суперника та відправив м’яч у дальній кут воріт — 1:0.

У другому таймі Денис Кожанов пробив з далекої відстані та закинув м’яч за комірець голкіперу «Лівого берега» — 2:0.

«Карпати» здобули впевнену перемогу над лідером групи «А» та виходять на друге місце.

varta1.com.ua: Новини