5 червня стартує Майстерня міста (програма)

Львів’ян та гостей міста запрошують на відкриття VІ Майстерні міста. Урочисте відкриття відбудеться 5 червня о 17.00 год. на вул. Валова,18а (біля Музею ідей). У програмі відкриття: виступ танцювального Колективу «Аматор», ГО «Золоті роки», виступ міського театру Theatrum Domus, вистава «Очі блакитного собаки», виступ вуличного гурту Lviv Street DBand LSD band, показ фільму про минулорічні Майстерні міста. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, проект Майстерня міста реалізовується командою Інституту міста за фінансової підтримки проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» GIZ, Urban Project, Lviv, Інститут лідерства та управління УКУ, «Лейпцизька премія інтегрованого міського розвитку».

Цьогорічний урбаністично-культурний проект має на меті реалізувати урбаністичну децентралізацію в межах міста із залученням локальних мікрогромад. Саме тому, в період з 5 по 16 червня у Львові діятиме головний павільйон Майстерні міста (вул.Валова 18 а) та п’ять мобільних павільйонів, які стануть платформою для спілкування та обміну досвідом в таких районах: Рясне, Рогатка, Сихів, Замарстинів і Левандівка.

 Програма заходів Майстерня міста 5-16 червня

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!