Мешканців просять долучитись до ініціативи «Відповідальний пішохід Львів»

У різних локаціях Львова, ініціативна група людей за підтримки патрульної поліції планує створити написи поблизу пішохідних переходів.
🔹️⬅️подивись➡️
🔹️“Візьми дитину за руку”
🔹️“Сховай телефон”
🔹️“Сховай навушники”
🔹️“…”
“Таким чином нагадаємо пішоходам, що їх безпека в їх власних руках. Адже краще перечекати червоне світло, відкласти телефон чи зняти навушники, аніж потім жити із наслідками”, — кажуть учасники ініціативи.

Однією з головних і актуальних причин високого рівня аварійності в Україні є низька дисципліна учасників дорожнього руху, особливо пішоходів. Їхня поведінка свідчить про недбале ставлення до елементарних Правил дорожнього руху.

Важливо, щоб кожна людина замислилась над цінністю власного життя і життям своїх рідних, близьких та друзів, і неухильно дотримувалась цих правил.

Схильність пішоходів до легковажності та необережності там, де за логікою необхідно бути винятково зібраним, як на вулицях так і на дорогах, причому не в якихось не передбачуваних ситуаціях, а в місцях де транспортні і пішохідні потоки неминуче перетинаються – призводять до трагічних наслідків. Дії пішоходів для водія не завжди є передбачуваними та прогнозованими, а тому статистика боляче свідчить, що значна кількість ДТП, в порівнянні з іншими транспортними пригодами, трапляється із вини пішоходів.

Щоб створити написи на якомога більшій кількості пішохідних переходів, нам потрібна волонтерська та фінансова підтримка.

Для того, щоб взяти участь в акції як волонтери звертайтесь у приват.

Долучитися до акції фінансовоможна за реквізитами.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!