Міська влада звернеться до комісії ТЕБ і НС для виділення коштів на ремонт муру за церквою св. Миколая

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, цегляний мур на вул. Пильникарській (за церквою св. Миколая, вул. Б. Хмельницького, 28) знаходиться в аварійному стані. Відтак зараз готують звернення до комісії ТЕБ і НС для виділення коштів із резервного фонду для проведення протиаварійних робіт. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Зараз тривають масштабні реставраційні роботи церкви св. Миколая. На вул. Пильникарській, за церквою, є цегляний мур. Його довжина приблизно 40 м і товщина приблизно 40 см. Через значні перепади висот між муром і будинковолодіннями, мур потріскав, в деяких місцях обвалився. Є багато небезпечних тріщин.

Оскільки зараз тривають реставраційні роботи церкви св. Миколая, на подвір’ї церкви проводяться археологічні розкопки. Розкопки проводяться близько муру, тому є побоювання, щоб він не завалився», – розповіла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

Відповідно міський голова Львова дав доручення департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР підготувати звернення до комісії ТЕБ і НС для виділення коштів для проведення протиаварійних робіт для збереження муру. Відповідний пакет документів готує Галицька районна адміністрація.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!