АН12, який аварійно сів під Львовом, свого часу вже потрапляв у сумнівну історію з контрабандою (фото)

p_97713_3_slidertop2
p_97713_3_slidertop2

Сьогодні зранку, 4 жовтня, 07:10 годині, рятувальники Львівщини отримали повідомлення про аварійну посадку транспортного літака Ан-12, неподалік міжнародного аеропорту «Львів». Як виявилось, літак уже потрапляв в сумнівну історію на Закарпатті, пов’язану з контрабандою. Про це пише «Мukachevo.net».Як повідомляла "Варта1", за попередніми даними на борту літака було 8 людей, серед них 5 загиблих та 3 поранних перебуває у лікарні.

Редакція «Mukachevo.net» повідомляє про один цікавий випадок зі схожим літаком Ан-12, який мав місце у 2014 році.

[caption id=«attachment_149871» align=«alignnone» width=«640»] Фото: «Mukachevo.net»[/caption]

Тоді, 16 серпня, в аеропорту Ужгород сів вантажний літак AN-12, який запідозрили в контрабанді товару.

У статті було опубліковано серійний номер літака, який можна з легкістю знайти на відомому сайті. Це був Ан-12, з реєстраційним номером 50815B.Ми знову ввели цей реєстраційний номер використовуючи відомий сервіс та побачили, що це той самий літак, який сьогодні здійснював рейс Віго–Львів, але не долетів до точки призначення, зникнувши з радарів.

Нагадаємо, тоді у 2014 році джерело «Мукачево.net» інформувало, що вантаж був хоч і задокументований, але мав контрабандне призначення.

За попередньою інформацією, йдеться про начебто транзитний вантаж (текстиль) з Сербії, який за документами має бути доставлений у Білорусь. Втім, як самі документи, так і вантаж та спосіб його транспортування викликають серйозні підозри.


Літак AN-12 BK, попередньо турецької компанії, приземлився на території Ужгородського аеропорту ще в 12.00 год. за київським часом, у суботу, 16 серпня.

За неофіційною інформацією, його розвантажували двічі: спершу відразу після приземлення, вдруге — вже ввечері, близько 19:00 год., коли вантажем та літаком зацікавилися спецслужби — СБУ.

Власний кореспондент видання побував на місці подій ввечері, під час спроб вдруге розвантажити літак та зафіксував усе на фото.

Джерело видання інформувало, що вантаж хоч і задокументований, але має контрабандне призначення, і до нього має відношення члени Партії регіонів, точніше її молодіжного крила — ВМГО «Молоді Регіони».