Авіаексперт заперечив заяву мера Львова про відкриття аеропортів під час війни
Він також підкреслив, що питання безпеки є ключовим
Початок роботи аеропортів, який був анонсований мером Львова, є абсолютно неможливим через безпекову ситуацію в країні. Про це в етері КИЇВ24 розповів авіаційний експерт Костянтин Криволап.
"Політичного рішення в питаннях безпеки не може бути. Політик не може сказати, що це буде безпечно. Це повні дурниці. Як мер Львова може забезпечити безпеку від балістики не маючи достатньо систем Patriot?" — наголошує Криволап.
Він зауважив, що Міжнародна організація цивільної авіації, яка дає дозвіл на міжнародні польоти з аеропорту, діє за чітко прописаними суворими правилами, в яких основна увага зосереджена на питаннях безпеки. Тому "домовитися" з цією організацією, аби відкрити аеропорти за нинішніх умов, буде неможливо, наголошує експерт.
Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий заявив, що цьогоріч в Україні мають знову запрацювати кілька аеропортів, оскільки "для цього є технічні та інші можливості", однак не уточнив, про які саме аеропорти йдеться.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі
Мер міста, на жаль, цілковитий дегенерат!