Банкова збирає все військово-політичне керівництво країни на «чесну розмову» з українцями
Йтиметься про різні аспекти майбутнього України, зокрема про потенціал армії та її розвиток, про запровадження сучасних технологій
Керівництво України на 25 лютого готує масштабну конференцію за участі топпосадовців, на якій відбудеться відверта розмова про подальший шлях нашої країни 2024 року. Про це повідомив прессекретар президента України Сергій Никифоров в ефірі телемарафону.
«На 25 лютого ми готуємо дещо особливе. Це буде у вигляді конференції, чесна розмова про наш шлях далі, про наш шлях 2024 року. Будуть усі топспікери від влади, військово-політичне керівництво України, прем'єр-міністр, голова Верховної Ради, СБУ, Головне управління розвідки, Мінстратегпром, боюся когось забути. Перша леді буде, Міністерство інфраструктури, буде Офіс президента і, звісно, сам президент», – розповів Никифоров.
За його словами, йтиметься про різні аспекти майбутнього України, зокрема про потенціал армії та її розвиток, про запровадження сучасних технологій. Також говоритимуть про інтеграцію України до ЄС і НАТО – що вже зроблено і що буде зроблено надалі. Керівництво держави обговорить також гарантії безпеки.
«Будемо говорити про ментальне здоров'я, відновлення психічного й фізичного здоров'я українців, які постраждали під час війни. Про підтримку бізнесу. Багато про що. Про всі аспекти життя країни в майбутньому», – додав прессекретар глави держави.
Сам президент Зеленський за підсумками цієї конференції також візьме слово і проведе свою пресконференцію, під час якої «окреслить своє бачення означених тем і відповість на основні запитання».
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі