КНДР де-факто вступила у війну проти України, - Єрмак
Де-юре Пхеньян не оголошував війни, але таємно приєднався до агресії проти України
Регулярні війська Північної Кореї переміщуються в Курську область росії і готуються битися проти ЗСУ. Такий крок свідчить, що Північна Корея де-факто залучена у повномасштабну війну з Україною, заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю італійському виданню Corriere Della Sera.
Він зазначив, що поки що не може сказати, про яку кількість людей ідеться і чи справді північнокорейські частини можуть змінити перебіг війни, треба дочекатися детальнішої інформації. Однак північнокорейські військові, за словами Єрмака, "повністю змінюють політичний сценарій і сенс війни, спричиненої російською агресією".
"Де-факто ми можемо сказати, що Північна Корея бере участь у цьому конфлікті. Де-юре офіційного оголошення війни з боку Пхеньяна не було, але де-факто вони долучилися до військової агресії проти нашої країни - конфлікту, який триває вже десятиліття", - зазначив Єрмак.
Він також підкреслив, що недостатньо просто припинити бойові дії, потрібно запобігти наступній агресії, інакше в зоні ризику опиняться країни Балтії та Балкани.
"Якщо Україна не зупинить вторгнення, вони будуть наступними".
Відповідаючи на запитання про можливість звернутися до НАТО з проханням про направлення військ, Єрмак наголосив, що українці "воюють самі, звісно, за допомогою наших партнерів, але самі по собі", і роблять це досить ефективно.
Читайте також, Зеленський: Україна буде змушена воювати в Європі проти КНДР
Водночас, зазначив він, Україна потребує достатньої кількості зброї та фінансової підтримки, адже тільки сильна і забезпечена у військовому плані Україна буде готова до серйозних переговорів із Росією.
varta1.com.ua: Новини
Україна майже вичерпала запаси ракет до систем ППО Samp-T
Україна вже кілька тижнів просить Італію і Францію надіслати щонайменше 50 ракет Aster-30
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі