Більшість українців підтримують припинення вогню лише за умови міжнародних гарантій
Опитування проводилося методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера
75% опитаних українців, які взяли участь в опитуванні, вважають, що Україна має погодитись на припинення вогню лише за умови надання країні міжнародних гарантій безпеки. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг".
Крім того, на запитання, “Чи повинна Україна погодитись на припинення вогню?” 19% опитаних відповіли, що не повинна за жодних умов, а 3% вважають, що повинна погодитись без будь-яких умов
Також українці назвали такі основні гарантії безпеки: фінансування армії та постачання зброї від партнерів (52%), зобов’язання союзників вступити у війну в разі повторного нападу (48%) та міжнародне патрулювання повітряного і морського простору (44%).
Водночас на запитання «Що зараз найважливіше?» 58% опитаних вважають, що отримання гарантій фінансування західними партнерами української армії у майбутньому і постачання зброї в достатній кількості, а 31% – повернення територій.
Крім того, найбільше українці вважають, що країна воює з Росією за майбутнє дітей (60%), свободу (44%).
varta1.com.ua: Новини
Польща депортувала українця, який погрожував підпалами у країні
Чоловіка, який погрожував підпалом, примусово забрали та депортували
У Кремлі звинуватили Європу в затягуванні війни в Україні
Європейські політики нібито перешкоджають мирним ініціативам і прагнуть стримати Росію
З вересня вчителі отримають подвоєну доплату
Це стосується всіх педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, незалежно від регіону, типу школи чи результатів роботи
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі