Боксер Василь Ломаченко знову потрапив у скандал

Викликав бурхливу радість у росіян

Фото ілюстративне

Колишній чемпіон світу з боксу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко знову потрапив у скандал в мережі. На сторінці Instagram 34-річний уродженець Білгород-Дністровського виклав пропагандистське відео, зібравши багато коментарів від росіян, пише Оbozrevatel

Допис викликав справжній екстаз у російських підписників боксера. Під новим постом про гоніння владою України церкви Московського патріархату зібралося багато коментаторів, які поділяють думку на відео.

У своїх відгуках Ломаченкові  дякують за «тверду громадянську позицію», і пишуть, що «в українців немає іншого шляху, як із рф».

«Не лише віру, а й мову російську (рідну для більшості українців), культуру та історію великі - все це скасовують, Васю. І важко, але доходить народу, що немає іншого шляху для збереження, як тільки разом з Росією. І давно б були разом без жертв і руйнувань, якби не регулярне підживлення від західних »друзів", - пишуть користувачі.

Коментатори захоплюються вчинком Ломаченка, критикуючи дії Усика.

«Василь молодець! Кремінь! Усик таку маячню несе, хоч свічки пали, але ти я думаю в курсі. Тримайся брате! Зараз набігуть у коментарі біси з так званої України, судитимуть Василя, відправлятимуть його в матінку росію», – зазначають росіяни.

Як повідомлялося, раніше  Instagram заблокував сторінку боксера Василя Ломаченка

Ломаченко неоднарозово обурював користувачів своїми дописами в мережі Instagram

Це вже не перший скандал Василя Ломаченка. Нагадаємо, український боксер відзначився скандальним відео, що Україна «воює» проти церкви.

Щераніше, Василь Ломаченко показав, як випікає проскури в Києво-Печерській Лаврі.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також