Британський військовий експерт переконаний, що осінь і зима стануть можливістю, а не проблемою для України
Росія обмежена в свої діях через недостатньо підготовлену піхоту для ведення мобільної війни
Британський військовий експерт, полковник у відставці Глен Грант пояснив, що чим гірші умови для ведення бойових дій, тим більше це вигідно для України.
Про це Глен Грант розповів у інтерв’ю для «Еспресо».
Ми розуміємо, що бойовий дух у росіян і так не на надто високому рівні: є боєздатні частини у ворога, а є частини відверто розкладені й деморалізовані. Попри це, вони намагаються утримувати це у форматі монгольської орди, застосовуючи покарання і винагороду, включно з тим, що вони намародерять.
"Росія обмежена в свої діях через недостатньо підготовлену піхоту для ведення мобільної війни. На прорив вони не здатні, тому зараз вони тільки і роблять, що направляють своїх військових на українських солдат. Незабаром в Україну їхатиме або непідготовлений, зелений молодняк, або ж старигани чи колишні в’язні. Такий курс уже взято, тому зараз їм доводиться покладатися на свою артилерію.
На мій погляд, осінь і зима стануть можливістю, а не проблемою для України, оскільки у ворога виникнуть проблеми з логістикою, переміщенням артилерії та її бойовою діяльністю, особливо якщо буде дуже холодно. Але це має дозволити українській піхоті рухатися вперед, тому що вона набагато боєздатніша ніж російська. У зіткненні з росіянами віч-на-віч, навіть у негоду, українська армія буде в набагато кращому становищі. Але слід рухатися вперед. Якщо цього немає, то завжди є ймовірність потрапити в їхню артилерійську пастку, де вони вас просто накриють вогнем і все. Ви повинні проскочити повз таку пастку і почати відтісняти їхню артилерію, в такому разі вони по своїх не стрілятимуть. Поки що не стрілятимуть. Але вони здатні й на таке, і свідченням цього є події Другої світової війни. Чим гірші умови для ведення бойових дій, тим більше це вигідно для України", — сказав Грант.
Також військовий експерт зазначив, що українські військові повинні посилено вивчати нові метод наступу та тонкощі військової справи: «Перед великими битвами у Другій світовій війні на підготовку відводилось по два-три місяці. Місяці, а не дні. Амуніцію закуповували вперед, тому що потрібен був час, щоб її доставити, а солдати перед тим, як йти в бій активно тренувалися. Їх забирали з передової не лише, щоб вони відпочили, але й для того, щоб вони навчались та відпрацьовували свої дії в наступних боях. Україні справді потрібно це зрозуміти. Не можна просто виводити людей і давати їм п’ять-шість днів відпочинку. Два-три дні достатньо, а відтак до тренувань, щоб освоїти нові прийоми та способи боротьби, а також винести важливі уроки з попередніх боїв. І на все це потрібен час».
varta1.com.ua: Новини
Кабмін спростив реєстрацію волонтерських автомобілів для військовослужбовців
Військові можуть реєструвати транспорт на своє ім’я
Деяким українцям МВС радить оновити водійські права
Ті, хто отримав права до 2013
Енергетик оцінила, чи вистачить Україні запасів газу для проходження зими
Запаси можуть бути на критичному рівні
Найкоментованіше
- Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
- На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
- Автівки виставляли на продаж: БЕБ на Львівщині викрило БФ, який завіз 130 автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги (ФОТО)
- У страшній ДТП загинув воїн зі Львівщини
- Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)
Найчитаніше
- Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
- На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
- На Львівщині водій маршрутки може сісти за грати на 10 років (ФОТО)
- Українських туристів, які збираються до Єгипту, попереджають про ризики для життя
- Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)
Коментарі