Деяка частина українців може залишитись без пенсій та соцвиплат: деталі

Хто під загрозою

У зв'язку із закінченням пандемії коронавірусу в Україні, від 1 вересня Ощадбанк поновлює проведення фізичної ідентифікації пенсіонерів та одержувачів соцдопомоги серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Про це повідомили у пресслужбі Ощадбанку.

Там зазначили, що у разі її непроходження цієї процедури виплату коштів буде зупинено.

«Після проходження фізичної ідентифікації за встановленою процедурою видаткові операції за рахунком автоматично розблоковуються банком не пізніше наступного календарного дня», - йдеться у повідомленні.

Для того, щоб пройти фізичну ідентифікацію, треба особисто звернутися до будь-якого відділення Ощадбанку. При собі необхідно мати:

  • паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • основну платіжну картку або основне ЕПП (електронне пенсійне посвідчення).

Далі слід провести отримання готівки або перегляд залишку коштів на рахунку через касовий POS-термінал (тобто виконання операції, яка передбачає введення особою PIN-коду).

«Наголошуємо на тому, що питання припинення або продовження нарахування пенсійних або інших соціальних виплат на карткові рахунки внутрішньо переміщених осіб належать до компетенції відповідних державних органів, які здійснюють відповідні соціальні виплати», – зазначили у банку.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також