До України йдуть потужні магнітні бурі: найнебезпечніші дати
Декілька днів
Перший весняний місяць 2023 року дуже багатий на магнітні бурі різної інтенсивності та потужності. Просто зараз Земля переживає черговий сплеск геомагнітної активності, але після нього будуть ще кілька і вони будуть набагато сильнішими. Про це пише «Телеграф»
Магнітні бурі — це обурення геомагнітного поля нашої планети, тривалістю від кількох годин до кількох діб. Утворюються вони, коли з околицями Землі зіштовхуються обурені потоки сонячного вітру, а потім взаємодіють із магнітосферою.
Грунтуючись на даних вчених, публікує розклад потужних магнітних бурь, що залишилися.
На бурі середньої потужності слід чекати у такі дати:
- 20 березня;
- 21 березня.
Найпотужніші бурі у березні та за останні місяці будуть:
26 березня, а потім 27 березня очікуються магнітні бурі сильної потужності (К-індекс 7 та К-індекс 6).
Варто зазначити, що вони будуть найпотужнішими за останні кілька місяців. До цього К-індекс бур не перевищував 5 балів.
Читайте також: до України йдуть потужні магнітні бурі
Хто може відчути на собі їхню дію
Під час активності магнітних бур, деякі метеозалежні та вагітні люди можуть відчувати головний біль, біль у ділянці серця, суглобів та спини. Крім того, обережним у ці дні необхідно бути і громадянам із хронічними захворюваннями та ослабленим імунітетом.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
Коментарі