До уваги мешканців Львівщини, які встановлюють блокпости і бетонні загородження!

Громадян закликають погоджувати з військовими встановлення блокпостів, щоб не ускладнювати рух колон

Мешканці Львівщини, будь ласка, не встановлюйте самовільно блокпости.

Як повідомив на своїй сторінці у «Facebook» голова Львівської ОДА Максим Козицький, командування 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України наполегливо просить жителів Львова та Львівської області встановлювати блокпости та бетонні загородження в містах та на шляхах сполучення тільки після погодження з командуванням бригади.

«Самовільне встановлення блокпостів ускладнює прохід наших колон, оскільки часті зупинки забирають дорогоцінний час.

Прошу з розумінням поставитися до цього. Телефон штабу бригади для контакту: 096 080 69 87», — зазначається у повідомленні.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  4. Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
  5. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
  4. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 18 місяців вважався безвісти зниклим