Гороскоп на 5 травня: Водоліям - сприятливий день, Рибам - нагорода за старання

Що приготували зірки кожному знаку Зодіаку

Фото ілюстративне

Астрологи приготували гороскоп на останній день робочого тижня - 5 травня, п'ятницю. Що зірки приготували кожному знаку Зодіаку:

Овен

Сьогодні у вас буде можливість використовувати свій прихований потенціал. Не відмовляйтеся від цікавих пропозицій, навіть якщо доведеться трохи попрацювати. Пам'ятаєте приємну втому від якісної цікавої роботи? Отож бо.

Телець

Зірки радять приділити час рідним та близьким. Виділять час у своєму графіку для найближчих, можливо саме сьогодні вони потребують вашої уваги та підтримки.

Близнюки

Зміни стануть необхідною складовою для добробуту Близнюків цієї п’ятниці. В кінці дня представники знаку зможуть задовольнити свої бажання. Головне, не лінуватися.

Рак

Ваші вагання щодо любовних пригод можуть мати значний вплив на продуктивність. Якщо ви не хочете довго думати над можливими сценаріями, дійте прямолінійно. Наприклад, запитайте, якщо сумніваєтеся. Це допоможе вам об'єктивно оцінити реальність і не потрапити в пастку ілюзій.

Лев

Виберіть обстановку, в якій вам особисто комфортно. Особливо це актуально у вечірній час. Не витрачайте занадто багато часу на розмови з людьми, які думають, що мають право оцінювати вас і давати вам пораду, про яку ви не просите.

Діва

Гарний час для домашніх справ. Сьогодні не варто перейматися через не дуже ввічливе ставлення з боку оточуючих - вони, можливо, діють не зі зла, але просто у них був важкий день.

Терези

Сьогодні краще відкласти в сторону поради рідних і близьких, і тим більше не варто сліпо довіряти тому, що знайдете в Інтернеті. За порадою з будь-яких хвилюючих питань краще звернутися до спеціаліста.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні життєво необхідно знайти декілька хвилин, щоб відключитися від повсякденних справ і відновити сили. Робити це можна як ввечері, так і вранці - головне, виділити для себе достатньо простору та часу.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям відкриють очі на певну ситуацію. Причому це відкриття може статися не тільки в одній сфері життя. Потужна внутрішня сила сприятиме розсудливому прийняттю рішень.

Козеріг

У бізнесі або на роботі ви налаштовані на конкретні дії, проте доля сьогодні буде мінливою. Не виключені несподівані зміни, навіть щодо власних бажань. Зрештою всі ідеї вишикуються в ідеальну картинку, тому запасіться креативністю і спокоєм і насолоджуйтеся останнім робочим днем у тижні.

Водолій

День буде сприятливим для активного обговорення планів на майбутнє - особливо побутових питань. Ваші ідеї можуть знайти підтримку, а загальний мозковий штурм може дати цілком хороші результати в довготривалій перспективі. Говоріть і слухайте, і все вийде.

Риби

П’ятниця принесе нагороду Рибам, які останніми днями наполегливо старалися. Навіть невелика перемога подарує представникам знаку спокій і сприятиме покращенню настрою. Сімейним Рибам варто очікувати щасливої події або звістки від родичів.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена