ГУР вже опрацьовує списки полонених для обміну “1000 на 1000”
Головне управління розвідки Міністерства оборони України почало роботу над списками тих осіб, які будуть повернені на Батьківщину
Головне управління розвідки Міністерства оборони України почало роботу над списками тих осіб, які будуть повернені на Батьківщину під час обміну “1000 на 1000”. Про це заявив заступник начальника ГУР МО Вадим Скібіцький під час брифінгу за підсумком переговорів у Стамбулі, передає “Укрінформ”.
“Російська сторона погодилася здійснити обмін тисячі осіб. Найближчим часом, уже починаючи з сьогоднішнього дня, ми опрацьовуємо списки тих осіб, які будуть повернені на Батьківщину. Ми маємо нормальний досвід роботи з російською стороною”, – розповів Скібіцький.
Він нагадав, що відбулося повернення тіл загиблих героїв, і запевнив, що Україна буде “робити все для того, щоб кожен громадянин повернувся додому”.
Раніше міністр оборони України Рустем Умєров повідомив про ймовірний обмін полоненими у форматі 1000 на 1000.
varta1.com.ua: Новини
Поліція доставлятиме до ТЦК обмежено придатних, які вчасно не пройдуть ВЛК
Працівники поліції на підставі звернень ТЦК та СП будуть здійснювати адміністративні затримання та доставлення військовозобов’язаних громадян до найближчих районних ТЦК та СП
Екскапітан збірної України з футболу отримав підозру за збір коштів для російської армії
Футболісту загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна
У ЗМІ назвали п'ять вимог росії на переговорах у Туреччині
Вимоги озвучені главою російської делегації Володимиром Мединським на переговорах з Україною
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі