Інформацію про українських водіїв, які покидають за кордоном фури, будуть передавати до Інтерполу (ВІДЕО)

Далекобійникам готують покарання

скриншот відео

Українських далекобійників, які під час виконання міжнародних рейсів покидають за кордоном фури і не повертаються додому через страх бути мобілізованим, хочуть прирівняти до викрадачів, заявив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Віктор Балін, повідомляє «Главком».

Деякі водії міжнародних рейсів, отримавши тимчасове законне право виїхати за кордон за системою «Шлях», відмовляються повертатися назад, залишаючи вантажівку компанії напризволяще. Таким чином вони намагаються ухилитися від мобілізації після повернення додому.

«Я думаю, що найближчим часом ми розробимо разом із юристами і будемо доводити до водіїв, що вони матимуть не лише проблеми з поліцією, а саме розглядатися ситуація як викрадення автомобіля», – наголосив він.

За словами Баліна, інформацію про таких водіїв будуть передавати до Інтерполу, щоб вони потім не змогли знайти роботу за кордоном. Він додав, що через проблеми міжнародних перевізників зменшується кількість перевезень – це можуть відчути експортери та імпортери, що вдарить по валютному балансу України.

Читайте також: українські далекобійники почали акцію протесту через новий закон про мобілізацію.

Дії водіїв-ухилянтів приносять додаткові труднощі для компанії, адже потрібно знайти нового водія, щоб повернути фуру. Крім того, перевізника, водія якого не повертаються до України, блокують у системі «Шлях».

;t=218s

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також