Інцидент у лісі на Львівщині: поліція офіційно прокоментувала подію
За фактом опору поліцейським розпочато кримінальне провадження
На Львівщині вчора, 20 квітня, двоє мешканців міста Миколаїв, Стрийського району, нецензурно висловлювались на адресу правоохоронців, які прибули для перевірки повідомлення про бійку, не виконували законні вимоги поліцейських та чинили фізичний опір. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Львівській області.
Так, повідомлення про бійку, що відбувається у лісі неподалік міста Миколаєва, Стрийського району дополіції надійшло близько 19.30 години.
"Учасники бійки претензій один до одного не мали, проте, двоє з них нецензурно висловлювались на адресу поліцейських, не виконували законні вимоги правоохоронців та чинили фізичний опір під час встановлення обставин події", - йдеться у повідомленні.
Особи зловмисників встановлені – ними виявились місцеві мешканці віком 38 та 42 роки.
За процесуального керівництва Стрийської окружної прокуратури за фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.342 (Опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - штраф від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційний нагляд на строк до чотирьох років, або обмеження волі на той самий строк, або позбавлення волі на строк до двох років.
Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Шевченківський гай у Львові на Великдень відвідала рекордна кількість людей (ФОТО)
Для відвідувачів організували насичену програму з відтворенням давніх українських традицій
Матір перебувала у нетверезому стані: на Львівщині 4-річна дитина випала з вікна квартири
За скоєне матері загрожує покарання – до п’яти років позбавлення волі.
Мотоцикліст на Львівщині скоїв ДТП, у якій травмувався він та його пасажир (ФОТО)
Водій та пасажир отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- Мета Росії – зробити Київ непридатним для життя, – NYT
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі