На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)

Подія трапилася у лісі. Підозрюваних затримали, повідомляють, що вони були агресивні

У Миколаєві Львівської області святкування Великодня 20 квітня завершилось конфліктом із застосуванням ножа. Про це повідомив один з телеграм-каналів.

Зазначається, що група молодих людей приїхала до лісу, де в них стався словесний конфлікт із місцевим подружжям. У результаті сутички один із чоловіків отримав ножове поранення в стегно.

За попередньою інформацією, поліція затримала трьох хлопців і двох дівчат, які погрожували правоохоронцям та поводилися неадекватно. За зовнішніми ознаками вони могли перебувати під дією наркотичних речовин, однак ця інформація не є підтвердженою.

Правоохоронцям вдалося вгамувати агресивну компанію.

Оновлено: згодом у поліції прокоментували інцидент. Інформація про ножове поранення не підтвердилася. Учасники бійки претензій один до одного не мали, проте, двоє з них нецензурно висловлювались на адресу поліцейських, не виконували законні вимоги правоохоронців та чинили фізичний опір під час встановлення обставин події.

Наразі триває слідство, встановлюються всі обставини події.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

С
Супер

Молодці, люблю бійки

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів