Кабмін затвердив новий вигляд повісток від ТЦК: на бланку та в реєстрі «Оберіг» (ФОТО)
Повістки, сформовані через реєстр (зокрема і роздруковані), та оформлені на бланку мають однакову юридичну силу.
Кабінет Міністрів затвердив новий зовнішній вигляд повісток від ТЦК. Вони будуть формуватися або на бланку, або за допомогою електронного Реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів «Оберіг».
Про це повідомила «Судово-юридична газета» із посиланням на затверджені 16 серпня постановою уряду зміни №951.
Уряд затвердив новий зовнішній вигляд повісток від ТЦК. Вони формуватимуться або на бланку, або за допомогу електронного реєстру військовозобов’язаних «Оберіг».
У повістці має бути вказано:
- найменування посади, власне ім’я та прізвище, підпис посадової особи, яка видала повістку, дата підписання – для повісток, оформлених на бланку. Такі повістки скріплюються гербовою печаткою;
- прізвище та власне ім’я керівника районного (міського) ТЦК або його відділу, дата накладення кваліфікованого електронного підпису – для повісток, сформованих за допомогою реєстру «Оберіг».
Нижче наводимо, як виглядатимуть повістки.
Фото: Вигляд повістки, сформованої через «Оберіг»
Фото: Новий вигляд повістки на бланку
Уряд також доповнив порядок проведення призову нормами, за якими перевірка чинності повісток, сформованих через «Оберіг», проводиться шляхом зчитування QR-коду за допомогою технічних засобів, які дозволяють відтворити вказані у повістці дані, зокрема засобами електронного кабінету призовника, зокрема з використанням мобільного застосунку. Тобто повістку можна буде перевірити через «Резерв+».
Кабмін доповнив порядок проведення призову нормами про те, що кожна сформована через «Оберіг» повістка містить унікальний електронний ідентифікатор у вигляді QR-коду.
Сформована через «Оберіг» повістка може бути роздрукована. У такому разі її паперова форма повинна містити придатний для зчитування QR-код з відповідною інформацією.
Сформовані через «Оберіг» повістки можуть:
- централізовано друкуватися і надсилатися військовозобов’язаним та резервістам поштою рекомендованим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення;
- друкуватися та вручатися військовозобов’язаним та резервістам під час оповіщення у роздрукованому вигляді.
У разі надсилання сформованої через «Оберіг» повістки рекомендованим листом з описом вкладення, на такому відправленні мають бути вказані штрихкод-ідентифікатор оператора поштового зв’язку, прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), адреса громадянина, якому надсилається повістка.
В описі вкладення листа має бути вказана інформація про найменування поштового відправлення, власне ім’я та по батькові (за наявності), адреса громадянина, якому надсилається лист, найменування вкладення із кількістю аркушів, власне ім’я та прізвище керівника районного (міського) ТЦК або його відділу, інформація про дату накладення кваліфікованого електронного підпису.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі