Комбінований обстріл по Україні: чим атакувала росія та які регіони опинилися під ударом
Де гриміли вибухи
У ніч проти 26 травня російські окупанти знову атакували Україну.
Про деталі атаки повідомили у Повітряних силах України.
Загарбники випустили 14 ракет повітряного базування та понад три десятків ударних БпЛА, зокрема:
- 2 аеробалістичні ракети Х-47М2 «Кинджал» із літаків МіГ-31К (пуски з повітряного простору Тамбовської область)
- 12 крилатих ракет Х-101/Х-555 із літаків стратегічної авіації Ту-95 МС (район пусків Саратовська область)
- 31 ударний БпЛА Shahed-131/136 (пуски – Приморсько-Ахтарськ, Єйськ, мис Чауда – Крим)
У результаті протиповітряного бою зенітними ракетними підрозділами, винищувальною авіацією, засобами РЕБ Повітряних Сил та мобільними вогневими групами Сил оборони України збито:
- 12 крилатих ракет Х-101/Х-555
- 31 ударний БпЛА «Shahed-131/136»
«Повітряні цілі знищувались у Миколаївській, Одеській, Дніпропетровській, Полтавській, Запорізькій, Хмельницькій, Кіровоградській, Вінницькій та Чернігівській областях», - йдеться у повідомленні.
Крім того, у Жмеринці на Вінниччині внаслідок падіння уламків ворожого дрона зазнали пошкоджень три чотириповерхових та сім приватних житлових будинків. Побито також шість легкових автівок. Про це повідомили у ДСНС України.
Постраждали троє людей. Від госпіталізації вони відмовилися. Із квартир загалом евакуювали 40 людей. На місці події працювали психологи ДСНС.
Водночас, вночі 26 травня оборонці неба збили над Дніпропетровщиною 11 шахедів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
«5 безпілотників знищили в Синельниківському районі, по 2 – в Кам'янському та Павлоградському, по одному – в Нікопольському та Новомосковському. В останньому через падіння уламків зайнялася суха трава. Пожежу загасили», - йдеться
Окрім того, агресор обстрілював область із артилерії, зокрема Нікополь. Також поцілив й дроном-камікадзе.
«Пошкоджені школа, медзаклад, 4 торговельні павільйони й 2 магазини. Понівечені 6 багатоквартирних будинків, господарська споруда, 4 гаражі, автомобіль, лінії електропередач. Побиті 3 приватні будинки. Ще два, за уточненою інформацією, пошкоджені через удар дроном вчора ввечері», - повідомив наслідки атаки.
Гучно, за інформацією ОВА, було й у Марганецькій та Червоногригорівській громадах. По них окупанти били з важкої артилерії. По Марганецькій громаді противник знову вгатив вранці.
На щастя, всюди минулося без загиблих та постраждалих.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі