Львів’ян і переселенців закликають віддати шану воїну, який поліг захищаючи Україну

Завтра Львів прощається з Героєм Тарасом Веремеєм

жалоба
Ілюстрація: Укрінформ

У Львові 29 червня відбудеться прощання з Героєм Тарасом Веремеєм, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками.

Як повідомляє ЛМР, чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Об 11:00 год. розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, 11:30 год. — відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11)–пл. Катедральна–пл. Ринок (міська церемонія прощання)–вул. Руська–вул. Підвальна–вул. Володимира Винниченка–пл. Соборна–вул. Пекарська–вул. Шімзерів–вул. Мечникова–Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою. 

Тарас Веремей (29.09.1991–24.06.2022). Львів’янин. Навчався у ліцеї № 75 імені Лесі Українки Львівської міської ради. Згодом здобув професійно-технічну освіту. У мирний час працював в охоронних структурах торгових центрів міста Львова.

Від початку агресії росії — із 2014 року, боронив Україну у зоні проведення АТО. Після повномасштабного вторгнення із перших днів боровся із російськими окупантами у складі військової частини А1106.

У Тараса Веремея залишилися дружина, син, сестра, тітка, дядько та двоюрідні брати.

Фото: ЛМР

Як повідомлялося, у боротьбі за Україну загинув військовий з Львівщини.

Читайте також