У Львові 4 серпня з військовими почестями проведуть в останню путь загиблих воїнів

Сергій Кучер та Віктор Хмельницький віддали життя за Україну

У Львові у серпня прощатимуться з Героями Сергієм Кучером та Віктором Хмельницьким, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками.

Як повідомляє ЛМР, чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовців на Личаківському кладовищі.

Городян закликають долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Об 11:00 год. розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11:30 год. відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11)–пл. Катедральна–пл. Ринок (міська церемонія прощання)–вул. Руська–вул. Підвальна–вул. Винниченка–пл. Соборна–вул. Пекарська–вул. Шімзерів–вул. Мечникова–Личаківський цвинтар.

Віктор Хмельницький (29.04.1974–30.07.2022). Львів’янин. Навчався у середній загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 20 міста Львова. Згодом продовжив навчання у середній загальноосвітній школі № 84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської. У 1992 році був призваний на військову службу.

У мирний час працював у будівельній сфері, згодом — у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Захоплювався риболовлею та автотранспортом.

Із початком повномасштабного вторгнення росії, добровільно вступив до лав ЗСУ. Проходив військову службу у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Віктора Хмельницького залишилися мати та донька.

Сергій Кучер (30.04.1965–30.07.2022). Уродженець селища міського типу Браїлів Вінницької області. Навчався у Браїлівському закладі загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів імені Володимира Забаштанського Жмеринської міської територіальної громади. Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ.

У мирний час працював у Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ у Харківській області, згодом — у Головному управлінні Державної податкової служби у Харківській області. У 2021 році сім’я Сергія Кучера переїхала до Львова.

Із початком повномасштабного вторгнення росії, добровольцем пішов на війну. Боровся проти російських загарбників у лавах військової частини А4056.

У Сергія Кучера залишилися дружина, донька, зять, онук, сестра та брат.

Як повідомлялося, у бою на Херсонщині загинув командир взводу 46-ї ДШБ, відомий мандрівник і політик.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий