«Львівавтодор» отримав нового очільника (фото)

АКТУАЛЬНО Львів Новини Політика

Новим очільником ЛКП «Львівавтодор» стане Власюк Микола Васильович. Про це повідомляє Ігор Зінкевич, депутат Львівської міської ради.

«Отже назначили на керівника Власюк Микола Васильович — Операційний директор Товариство з обмеженою відповідальністю »Альянс Маркет« Балотувався у 2020 за  списком № 20, округ 2 Львівська міська рада 8-го скликання від ПП «Самопомочі»», — повідомляє Ігор Зінкевич.

Микола Васильович Власюк також працював  у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

До службових обов’язків новий очільник ЛКП «Львівавтодор» приступить 3 серпня.



Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Єстаферова Оксана Вікторівна, попередня керівниця написала заяву на звільнення.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.