Львівські лікарі допомогли здійснити мрію вчителю фізкультури, який втратив руку на фронті (ФОТО)

Тепер чоловік знову може грати в баскетбол

У Львові фахівці реабілітаційного центру спільно з лікарями допомогли здійснити мрію пораненого захисника. Чоловік мріяв знову вчити дітей грати в баскетбол. Завдяки новому біонічному протезу Валентин Анохін здійснив триочковий кидок. Історію пораненого військового розповіли у прес-службі лікарні Варта 1.

Вчитель фізичної культури Валентин Анохін, який втратив руку на фронті, здійснив свою мрію через 5 місяців після реабілітації.

За допомогою нового протеза закинув баскетбольний мʼяч прямо у кошик. 32-річний Валентин Анохін із села на Рівненщині, де до повномасштабного вторгнення працював вчителем фізичної культури. Навесні 2022 року педагога мобілізували. А влітку 2023-го на Куп‘янсько-Лиманському напрямку Валентин зазнав важкого поранення - в трьох метрах від нього розірвався танковий снаряд.

Чоловік дивом вижив, але втратив ліву руку. Після час лікування та відновлення у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) вчитель-захисник найбільше переймався тим, чи зможе знову навчати дітей гри у баскетбол та закидувати триочкові.

Надалі, щоб вправлятися з м’ячем звичайного протеза недостатньо, потрібен високотехнологічний. Тож наша мультидисциплінарна команда ухвалила рішення встановити вчителеві біонічну кінцівку.

«Я дуже чекав на свою штучну руку. За час після поранення я вже звик справлятися багато з чим і однією рукою. Але, коли одягнув протез, то відчув як полегшилася щоденна рутина. Тепер я можу робити все вдвічі швидше», - ділиться відчуттями захисник.

Найголовнішим є те, що здійснилась мрія Валентина. Можливості біонічної ріки повернули йому здатність знову грати у баскетбол.

А от чи зможе Валентин повернутися до вчителювання, чи і надалі залишиться на військовій службі - наразі невідомо. Це рішення буде ухвалювати військово-лікарська комісія.

Читайте також: львівські лікарі розповіли історію снайперки «Фенікс» (ФОТО)

Отримати такий функціональний і дороговартісний протез Валентин зміг завдяки спільному проєкту Національного реабілітаційного центру та благодійної платформи dobro.ua - “Протези для Незламних”.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також