Львівський суд заборонив ще одну проросійську партію
А до того ще низку партій
![](/uploads/media/yz/73/yz73746624fe131701bbf67afcf7980a_orig.jpg)
Сьогодні, 23 червня, восьмий апеляційний суд Львова своїм рішенням заборонив діяльність Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко.
«Суд заборонив Прогресивну соціалістичну партію Наталії Вітренко», — повідомив у «Facebook» керівник проектів громадянської мережі «Опора» Тарас Радь.
Розглянувши позов Мін’юсту, суд заборонив діяльність Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ). Раніше цей суд заборонив діяльність в Україні ще 11 проросійських партій.
Як повідомляв рух «Чесно», у своїй програмі Наталія Вітренко пропонувала союз з Росією та Білоруссю, організовувала спільні мітинги проти вступу України в НАТО.
Прогресивна соціалістична партія України була зареєстрована 1996 року і відтоді її незмінно очолює Наталія Вітренко. Вона невдало балотувалася від цієї партії на президентських виборах у 1999 та 2004 роках.
Нагадаємо, що львівський суд заборонив партію ОПЗЖ, а також партію Шарія.
Загалом, у львівському апеляційному суді розглядають 16 процесів щодо заборони проросійських партій.
![](/uploads/media/4d/yz/4dyz2e9a0ed086609d256508bd88f9c3_w640.jpg)
У Львові просять допомогти знайти зниклого чоловіка
Прохання допомогти
![](/uploads/media/ce/cf/cecfa89482fa6ca4fdc38bf7f3653944_w1280.jpg)
На лікування до США вирушила родина Степаненків, які постраждали внаслідок вибуху російської ракети на вокзалі у Краматорську
Родину, яка зазнала стільки горя відправляють на реабілітацію
![](/uploads/media/4b/e0/4be0yza382a82280752f3724ee0e3729_w640.jpg)