Лише один банк при оформленні "Національного кешбеку" автоматично розкриває банківську таємницю клієнтів
Якщо ви відкрили картку "Національний кешбек" в "Приваті" то вам не завадить дізнатися на що ви погодилися
При оформленні картки "Національного кешбеку" у "ПриватБанку" клієнти автоматично надають дозвіл на розкриття банківської таємниці. Про це заявив співзасновник Monobank Олег Гороховський, пише УНІАН.
"Якщо ви відкрили картку "Національний кешбек" в "Приваті" то вам не завадить дізнатися на що ви погодилися", - написав він у своєму Telegram-каналі, додавши скріншот відповідного пункту договору.
"Ще не запізно це виправити – інші банки таке не роблять", - додав банкір.
У прикладі заяви на відкриття картки "Національний кешбек" на сайті "ПриватБанку", скріншот якої опублікував Гороховський, зазначено наступне:
"Підписанням цієї Заяви Клієнт надає дозвіл Банку на розкриття інформації, що становить банківську таємницю (далі – Дозвіл) щодо платіжних операцій за всіма чинними поточними рахунками з емісією Платіжної картки та зокрема за поточними рахунками з емісією Платіжної картки, які можуть бути відкриті Клієнтом у майбутньому, третім особам, що визначені в Постанові КМУ в межах і в обсязі, необхідному для виконання Постанови КМУ та умов цього Договору".
Водночас у цьому пункті заяви вказано, що "клієнт має право відкликати такий Дозвіл щодо усіх чинних поточних рахунків з емісією Платіжної картки та зокрема за поточними рахунками з емісією Платіжної картки, які можуть бути відкриті Клієнтом у майбутньому шляхом подання заяви про закриття Поточного рахунку щодо конкретного поточного рахунку з емісією Платіжної картки шляхом подання заяви у відповідному меню системи Приват24, за номером 3700 або звернувшись до відділення Банку".
Читайте також: Міністр уточнив, скільки коштів виплачено українцям у листопаді за програмою нацкешбеку
Національний кешбек
У вересні в Україні стартувала програма підтримки вітчизняного виробника "Національний кешбек", яка передбачає повернення громадянам 10% від вартості куплених товарів українського виробництва на спеціальний рахунок. Витратити кошти з цього рахунку можна на медичні послуги, спорт, кіно, ресторани, оплата комунальних послуг, транспорту, мобільного зв'язку, а також на підтримку ЗСУ або купівлю військових облігацій.
Разом з тим, народний депутат України Ярослав Железняк зазначає, що «про передачу банківської таємниці по тим хто вирішив повірити державі і підписатися на цей популізм «Нац. Кешбек»…. Так ось, це частина вимоги по всім банкам яка установлена в Порядку затвердженому Кабміном. Якщо берете гроші - то і інформацію погодились передавати».
varta1.com.ua: Новини
Західна частина України може вступити до НАТО окремо від інших регіонів - Politico
За аналогією із Західною Німеччиною під час Холодної війни
В Україні відновили бронювання працівників підприємств за новими критеріями
Міністерство економіки відновило надання статусу критичності підприємствам для бронювання
Нардепка заявила, що 1000 грн від держави – це спроба виявити чоловіків, які ухиляються від мобілізації
«Зимова єПідтримка» – це спроба перерахувати населення в Україні, а також виявити чоловіків, які ухиляються від мобілізації, вважає депутатка від «Слуги народу»
Найкоментованіше
- Замість зниження мобілізаційного віку Генштаб пропонує інший варіант
- Українець разом з мамою провів ніч у машині, щоб не потрапити до ТЦК
- Західна частина України може вступити до НАТО окремо від інших регіонів - Politico
- На Львівщині у ніч на Андрія хлопці зробили збитки (ФОТО, ВІДЕО)
- У НАТО заявили, що не дозволять путіну використовувати зиму як зброю
Найчитаніше
- Замість зниження мобілізаційного віку Генштаб пропонує інший варіант
- Покинула цей світ одна з найкращих тренерів України з художньої гімнастики, львів’янка Олена Єресько
- "Львівобленерго" опублікувало графік відключень світла на середу, 4 грудня
- У Львівській області безвісти зник чоловік
- Німецький генерал прогнозує окупацію українського міста
Коментарі
В інформації Желєзняка мова йде про ОБРАНІ поточні рахунки, а в Договорі Привату - про ВСІ діючі поточні рахунки. В тому й різниця!!!