Марченко записала ще одне відеозвернення до Ердогана (ВІДЕО)

Риторика суттєво змінилась

Дружина затриманого кума Путіна не зупинилася на зверненні до президента України. Вона одягнула хустку та записала нове звернення — тепер уже до президента Туреччини Раджепа Ердогана, повідомляють «Теlegram»-канали, з посиланням на «YouTube» Марченко.

Це вже друге звернення Марченко за останню годину. У зверненні до Ердогана, дружина купа Путіна повторювала мантру, що нібито її чоловіка затримали незаконно.

На цей раз Марченко постала у хустці.

Нагадаємо, що перед цим дружина скандального Віктора Медведчука Оксана Марченко записала відеозвернення до Володимира Зеленського. 

Нагадаємо, вечері, 12 квітня, Володимир Зеленський повідомив, що в результаті спецоперації СБУ затримала Віктора Медведчука. Пізніше глава держави запропонував Росії обміняти полонених українців на затриманого кума Путіна.

Віктор Медведчук підозрюється в державній зраді за двома кримінальними провадженнями.

Так, 12 травня 2021 року депутату вручили підозру у державній зраді та порушенні законів і звичаїв війни (ст. 111 та ст. 438 КК) у справі про розграбування національних ресурсів в окупованому Криму, розголошення державної таємниці та проведення підривної діяльності проти України.

У жовтні того ж року Віктору Медведчуку оголосили нову підозру в держзраді й пособництві тероризму в так званій «вугільній справі» (ст. 111 і ч. 1 ст. 258-3 КК). ДБР розслідує провадження про злочинну схему постачання вугілля з тимчасово окупованих територій та сприяння терористичним організаціям «ЛНР» та «ДНР» групою громадян України. Діяльність Медведчука у «вугільній справі» правоохоронні органи почали документувати ще в 2016 році.