Майно каналів Медведчука конфіскували на потреби оборони

Колектив досі чекає на зарплату…

Фото: Детектор медіа

Техніку та інше майно компанії «Медіахолдинг Новини», яка виробляла контент для телеканалів «Перший незалежний» і «Ukrlive», конфіскували «для потреб військової адміністрації».

Про це «Детектор медіа» дізнався від джерела, близького до керівництва компанії. З міркувань безпеки джерело наполягає на анонімності. Яка саме військова адміністрація, коли саме та на підставі чого конфіскувала це майно, з’ясувати поки що не вдалося.

Також відомо, що працівникам компанії залишились винні зарплатню за січень і лютий. Ці гроші їм нібито обіцяють виплатити, повідомляє джерело.

Формальним власником компанії є народний депутат Нестор Шуфрич, який був членом фракції «Опозиційна платформа — За життя» до її ліквідації. Телеканали «Ukrlive» і «Перший незалежний» вважали близькими до Віктора Медведчука; сам тогочасний голова політради ОПЗЖ не заперечував щодо цього формулювання. В кінці 2021 року щодо цих каналів запровадили санкції. Нестор Шуфрич висловлював намір купувати нові канали замість заблокованих. Зараз нардеп перебуває в Україні й не коментує ситуацію зі своїми медіаактивами.

Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення російської армії «YouTube»-канали «Ukrlive» і «Перший незалежний» почали транслювати спільний ефір. У ньому проросійські політики висловлювались за капітуляцію і поступки Росії. 2 березня канали видалили свій архів та почали крутити в ефірі патріотичне відео, а згодом і самі «YouTube»-канали були видалені.

Читайте також