Майно у центрі Львова, яке належало підприємству з російськими власниками, передано в АРМА
Приміщення вартістю 3,8 млн грн
Нерухоме майно у центрі Львова, яке належало підприємству з російськими власниками передано в АРМА (Агентство з менеджменту та розшуку активів). Про це повідомили 12 січня в Офісі Генерального прокурора.
«За клопотанням прокурора Галицької окружної прокуратури міста Львова заарештовано і передано до АРМА майно товариства, кінцевим бенефіціаром якого є громадяни РФ. Мова йде про нежитлові приміщення в центрі Львова вартістю 3,8 млн грн», - йдеться у дописі.
За даними слідства, підприємство незаконно заволоділо двоповерховим приміщенням загальною площею близько 160 м кв.
«Для цього його представники вступили у змову із місцевим мешканцем. Він, використовуючи підроблене рішення суду, отримав право власності на об’єкт нерухомості. Після цього було вчинено ряд правочинів для передачі майна у власність товариства. Стосовно діяльності посадових осіб товариства та львів’янина за процесуального керівництва прокурорів здійснюється досудове розслідування за фактами шахрайства, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом та підробки документів (ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 209, ч. 3 ст. 358 КК України)», - додали в прокуратурі.
Зараз жителю Львова вже повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, а матеріали стосовно інших – виділено в окреме провадження.
Як додали у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України:
«Встановлено, що на підставі рішень районного суду про відшкодування матеріальної шкоди товариство отримало у свою власність два приміщення у центральній частині міста. Однак суд взагалі не розглядав такий позов і відповідно не приймав жодного рішення. Також правоохоронці встановили, що засновник товариства, на яке оформили нерухомість, є громадянином російської федерації», - додали в Департаменті.
Раніше повідомлялося, хто такий уродженець Львівщини, якому Зеленський припинив громадянство
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові завідувача відділення Університетської лікарні затримали на хабарі 600 доларів
За інформацією прокуратури, лікар отримав 300 доларів у вересні, а ще 300 доларів у грудні минулого року
Проректора військової академії з Хмельницького звільнили з посади за зловживання та перевели в підрозділ ДПСУ на Сході країни
Посадовець залучав підлеглих до будівництва власного двоповерхового будинку на околиці Хмельницького
НАБУ готує екстрадиційний запит щодо Міндіча
Слідство співпрацює більш ніж із десятьма міжнародними юрисдикціями для отримання інформації про фінансові транзакції, рахунки та майно фігурантів
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі