Майор ЗСУ зазначив, що стратегії НАТО виявились неефективними на війні в Україні
Водночас у західних партнерів є корисні розробки для управління боєм і військами і комплексами артилерії
Військові стратегії розробки НАТО виявились неефективними у війні в Україні, оскільки раніше армія Альянсу в подібних бойових зіткненнях участі не брала. Про це зазначив заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Максим Жорін в інтерв'ю «НВ».
«Будь-яке навчання та обмін досвідом із західними партнерами мають допомагати створювати власну стратегію. І не варто сподіватися на те, що чиясь стратегія і поради повною мірою виявляться панацеєю для нашої ситуації. Так не буде», — наголосив він.
На його думку, переймати досвід НАТО можна і потрібно, однак країни-члени Альянсу ніколи «раніше безпосередньо не брали участі в таких війнах і конфліктах, у якому зараз перебуваємо ми».
Водночас у західних партнерів є корисні розробки для управління боєм і військами і комплексами артилерії. Всьому цьому українські військові навчаються і беруть на озброєння. Для стратегій потрібно поєднувати український досвід з порадами НАТО.
Читайте також: західні аналітики оцінили ситуацію на фронті.
За словами Жоріна, ЗСУ доводиться з повною віддачею воювати буквально за кожну будівлю і кожен метр. Сили оборони продовжують утримувати ініціативу і наступати, однак це ускладнюється тим, що ворог перекидає найбільш боєздатні підрозділи, щоб зупинити просування українських військових.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі