Міністр освіти України відмовився від ступеня кандидата наук

19 травня Уряд затвердив механізм добровільної відмови від наукового ступеня

Фото: ФБ/Оксен Лісовий

19 травня Уряд затвердив механізм добровільної відмови від наукового ступеня.

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий повідомив, що першим відмовився від ступеня кандидата наук, пише «УП».

"В академічному світі науковий ступінь – це про цінність та довіру, а ще про здобуття, а не отримання. Як військову форму мають право носити лише військові, так і мати наукові ступені, на мою думку, повинні лише науковці...

На собі, власне, першим і випробовував механізм відмови. Написав відповідну заяву і від учора вже не є кандидатом наук. Триматися за формальні для себе статуси не збираюся. Набагато важливіші реальні справи та дії", – написав міністр на Facebook.

Лісовий додав, що наступним кроком у становленні нової культури академічної доброчесності має стати відповідний закон, який наразі доопрацьовується. 

«Наше завдання – розвивати, підтримувати та підсилювати прогресивну науку та людей, які нею займаються – відповідально та ефективно», – пише міністр.

Читайте також: міністр освіти відреагував на скандал з викладачкою, яка приймає іспит мовою окупанта.

Нагадаємо, раніше новопризначеного міністра освіти звинуватили у плагіаті. Оксен Лісовий подав свою дисертацію на перевірку та обіцяв відмовитися від ступеня, якщо плагіат таки знайдуть.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також

росія скоро втратить Бахмут

Поки росія боролася за контроль над кварталами Бахмута, українські сили прорвалися на територію рф, створивши проблеми Москві