На чемпіонаті України 5 медалей вибороли боксерки з Львівщини (ФОТО)
2 червня до управління молоді та спорту Львівської ОДА завітали спортсменки збірної області з боксу, що представляла Львівщину на чемпіонаті України з боксу серед жінок у вікових категоріях молоді та юніорів.
Як повідомили у Львівській ОДА, чемпіонкою України серед молоді у вазі 54 кг стала вихованка Львівського коледжу спорту Анна Добровольська. Її тренують Романа Джуман та Зорян Шевадзуцький. Бронзу серед молоді у вазі 64 кг виборола представниця Академії боксу імені Андрія Котельника Тетяна Дачишин. Спортсменка тренується під наставництвом Романа Джусана.
Серед юніорок бронзу виборола учениця Львівського фахового коледжу спорту Яна Зензелюк, яка виступала у вазі 63 кг. Тренують Яну Роман Джуман та Зорян Шевадзуцький.
Вихованка Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Діана Дудин виборола бронзу у вазі 40 кг. Її тренер — Іван Новакшонов. У вазі 42 кг також третє місце здобула спортсменка Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Вікторія Рой. Тренують спортсменку Богдан Бурда та Валерія Шпота.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
Коментарі