На Чернігівщині затримали кримінального авторитета, який закопав у діжках арсенал зброї та наркотики (ФОТО/ВІДЕО)
Поліцейські виявили три сховки зі автоматами, пістолетом-кулеметом і гранатами та 14 кг наркотиків
Під час обшуку у помешканні підозрюваного в одній з прикордонних громад Чернігівщини поліцейські виявили три сховки зі автоматами, кулеметом і гранатами та 14 кілограмів наркотиків. Сховки були закопані в землю у металевих діжках. Про це повідомили в ГУНП у Чернігівській області.
За даними правоохоронців, зброя та наркотики були закопані в землю у металевих діжках. Поліція вийшли на слід 40-річного уродженця Криму, який розшукувався за підозрою у наркоторгівлі. «Під час обшуку в помешканні затриманого поліцейські виявили та вилучили арсенал зброї, а саме: автомат та три магазини до нього, автомат з ознаками перероблення з пристроєм для безшумної стрільби та магазин до нього, 20 гранат »Ф-1«, пістолет-кулемет, понад 200 набоїв», - уточнили в поліції.
Фото: ГУНП у Чернігівській області
Крім цього, правоохоронці вилучили наркотичну речовину (коноплі), що була висушена та розфасована в 21 поліетиленовий пакет вагою 600-700 грамів кожен. Загалом поліція вилучила та направила на проведення експертиз понад 14 кг наркотиків.
Фото: ГУНП у Чернігівській області
Слідчі поліції розслідують кримінальні провадження за кількома кримінальними статтями. Зокрема, за ч. 2 ст. 310; ч. 3 ст. 307 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу («незаконне вирощування конопель»; «незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів»; «незаконне поводження зі зброєю»).
Читайте також: СБУ затримала банду рекетирів, які видавали себе за військових та тримали в страху жителів західних областей України (ФОТО)
Передбачене законом покарання за найтяжчою зі статей передбачає позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.Затриманому вже повідомили про підозру у скоєнні злочинів. Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Коментарі