На Київщині працівниця пошти привласнила марок на 800 тис грн
Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають
У Києві повідомлено про підзору колишній заступниці начальника одного з київських відділень поштового зв’язку Акціонерного товариства «Укрпошта». Про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури.
Жінка підозрюється у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, у особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).
Вона в період з липня по серпень 2019 року, виконуючи обов’язки начальника відділення поштового зв’язку, привласнила поштові марки, що належать АТ «Укрпошта», на загальну суму близько 800 тис гривень.
Вказаним майном підозрювана у подальшому розпорядилась на власний розсуд.
Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- Європейська країна хоче скасувати захист для українських чоловіків віком від 23 до 60 років
Коментарі