На Луганщині через ворожі обстріли загинуло четверо мирних мешканців

Ворог нещадно обстрілює мирні будинки та вбиває мешканців

За цю добу на Луганщині загинули чотири людини внаслідок ворожих обстрілів. Про це повідомив голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай у «Telegram».

Внаслідок ворожих обстрілів, поранено ще чотирьох людей, 10 будинків зруйновано в Попасній.

Загалом, 29 разів російська армія завдавала ударів по мирних помешканнях луганчан.

«Застосовані, авіація, системи залпового вогню, ствольна артилерія, мінометна зброя. По 10 разів ворог обстрілював Попасну та Лисичанськ, чотири але дуже тривалі рази — Гірську громаду. Зранку стало відомо про ще 10 зруйнованих будинків в Попасній. У Гірському вчора зранку загинув 58-річний місцевий мешканець, який вийшов на подвір’я біля свого будинку та не встиг сховатися від вогню росіян, у Сєвєродонецьку — 85-річна жінка, у Новодружеську та Лисичанську — два чоловіки. Ще чотири людини отримали поранення різного ступеня тяжкості», — повідомив Сергій Гайдай.

Нагадаємо, Луганська область сильно потерпає від обстрілів російських окупантів. Там 26 квітня загинув цивільний чоловік та було зруйновано сім будинків.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
  2. На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
  3. Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)
  4. У Львові суд покарав молодиків, які облили фарбою табличку з назвою вулиці Ірини Фаріон
  5. Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який зник безвісти майже рік тому
  2. Військовий Тарас Шевченко помер під час СЗЧ у пошуках лікування
  3. Підліток, який вижив під час теракту в Івано-Франківську, розповів, куди мав закласти вибухівку
  4. Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
  5. У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок