На Львівщині 28 січня будуть проведені практичні бойові пуски ракет з ПТРК NLAW
У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки
28 січня 2022 року, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, відбудеться завершальний етап підготовки першої групи військовослужбовців ЗС України до застосування ПТРК NLAW зі здійсненням практичних пусків. Про це повідомляє повідомляє Генеральний штаб ЗС України.
Як зазначає «Армія Інформ», 25 січня у 184-му Навчальному центрі розпочалась підготовка фахівців до застосування ПТРК NLAW.
Протягом трьох днів робоча група вивчатиме цей комплекс, аби дати рекомендації у війська щодо якомога ефективнішого застосування ПТРК NLAW на полі бою.
Наразі, інструктори тренувальної місії Великої Британії в Україні «ORBITAL» знайомлять українських науковців та експертів з тактико-технічними характеристиками озброєння, особливостями його застосування та досвідом британських військовослужбовців у застосуванні цього комплексу в реальних бойових діях.
Наприкінці тижня заплановані практичні бойові пуски ракет з ПТРК NLAW.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
Найчитаніше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
Коментарі