На Львівщині через негоду дерева попадали на дороги, у містах зривало дахи на багатоповерхівках (ФОТО, ВІДЕО)
На деяких дорогах утруднено проїзд
![](/uploads/media/27/37/2737e3dc44181fdc563a091532823ac8_w640.jpg)
На Львівщині внаслідок нічної грози і сильних поривів вітру знеструмлено десятки населених пунктів у кількох районах області, сильний вітер повалив дерева на дорогу «Дрогобич – Борислав», у курортному Трускавці сильний вітер пошкодив дахи на житлових багатоповерхівках на вулиці Данилишиних.
Про це повідомляють користувачі соцмереж, які оприлюднили світлини і відео з місця події.
Як повідомляє «Дрогобич Live», у місті Стебник дерево впало на міст, внаслідок чого пошкоджено металеві перила. У Трускавці дерево впало на припаркований на вулиці автомобіль. Буревій зірвав дах над 7-м під’їздом житлового будинку на вулиці Данилишиних, 55.
![](/uploads/media/24/01/240177615fcede7517bf2ea1d7b80f1d_w960.jpg)
![](/uploads/media/8b/82/8b82716d967942121130cab608e6a1dc_w640.jpg)
![](/uploads/media/53/6a/536a181884c8cf77fe1ef6d66659ebc7_w960.jpg)
![](/uploads/media/d5/5a/d55a2b53456b1c888822af90397180c4_w640.jpg)
![](/uploads/media/70/01/70012060f2e12ecce5753514f697a4a0_w640.jpg)
![](/uploads/media/e8/0d/e80d011059b9edba044c2e1a2daa06d3_w640.jpg)
![](/uploads/media/0a/67/0a67550e58b9ecd7ceab9946627e204f_w640.jpg)
«Буря наробила шкоди. Сильний буревій, котрий лютував сьогодні зранку на Львівщині, наробив чимало шкоди. Постраждала і Трускавецька громада. Як повідомив директор КП «Трускавецьсвітло» Микола Сеньків, на вул. Стебницькій біля приміщення колишнього ЖЕКу велике дерево впало та обірвало комунікації. Впав і стовп, на якому були розміщені камери відеоспостереження. Але дорога на Стебник проїзна.
Замулені вулиці – ще один наслідок стихії. Ливнева каналізація не справлялася з величезним напливом води, а в результаті того, що вода несла гілки, листя дерев та інше сміття, відбувалося забивання ливневки. Низинні вулиці Шевченка та Річки прийняли на себе удар стихії.
![](/uploads/media/48/1f/481f834e7e0c4965f663114fbd54a4df_w640.jpg)
![](/uploads/media/52/7b/527be8ee4fa734b1ec7f15352yzd8f1a_w640.jpg)
Читайте також: на Львівщині через негоду масові знеструмлення.
Постраждав і багатоповерховий будинок на вул. Данилишиних, 55. Над 7 під`їздом зірвало дах. Наразі комунальники ліквідовують наслідки негоди», зазначається у повідомленні «Дрогобич Live».
![](/uploads/media/1d/c1/1dc1d35b14c61009e0171fe163bef26d_w960.jpg)
Увага! По Україні оголошено масштабну повітряну тривогу
Перебувайте в укриттях
![](/uploads/media/b3/21/b321972yze5e5a70c261399da488d93c_w1280.jpg)
Сирени знову лунають по всій Україні: оголошено повітряну тривогу
Вп'яте за день
![](/uploads/media/a4/c5/a4c56ced0b4ec7d75195cf3371c71c87_w960.jpg)
Увага! В Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Не ігноруйте сповіщень