На Львівщині правоохоронці викрили «широкопрофільного» шахрая (ФОТО)

чоловік підробив договір про працевлаштування «клієнта» в одній з міжнародних організацій

Фото поліції Львівської області

На Львівщині правоохоронці викрили «широкопрофільного» шахрая підозрюваного у араферах, підробці документів та незаконному переправленні осіб через державний кордон. Про це повідомили у поліції Львівщини.

З початком повномасштабного вторгнення російських агресорів в Україну, підозрюваний у шахрайських діях 41-річний житель Львівського району «перекваліфікувався».

«Як встановили правоохоронці спільно з військовослужбовцями 7 прикордонного загону, у 2024 році за 3 тисячі доларів США він організував незаконне переправлення через державний кордон України військовозобов’язаному громадянину. Для цього чоловік підробив договір про працевлаштування «клієнта» в одній з міжнародних організацій, що давало тому можливість виїхати за межі держави», - йдеться у дописі.

Правоохоронці повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України та ч.1 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями цих статей - позбавлення волі на строк до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

До того житель Львівського району у період від 2019 до 2022 року видурював у громадян гроші, пропонуючи їм придбати сільськогосподарську техніку – трактори різних марок, культиватори, борони, січкарні та косарки.

«Клієнти» переказували «продавцю» кошти в якості оплати за товар, який він повинен був їм передати, проте, замовленої техніки ніхто з них так і не отримав. Натомість, отримані гроші зловмисник привласнював. Загальна сума збитків, завданих потерпілим становить більше 270 тисяч гривень.Житель Львівського району у період від 2019 до 2022 року видурював у громадян гроші, пропонуючи їм придбати сільськогосподарську техніку – трактори різних марок, культиватори, борони, січкарні та косарки.

«Клієнти» переказували «продавцю» кошти в якості оплати за товар, який він повинен був їм передати, проте, замовленої техніки ніхто з них так і не отримав. Натомість, отримані гроші зловмисник привласнював. Загальна сума збитків, завданих потерпілим становить більше 270 тисяч гривень.

Йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопооушення, передбаченого ч.2 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Мкксимальне покарання, передбачене санцією статті - позбавлення волі на строк до трьох років.

Читайте також: на Львівщині від падіння «шахеда» сталася пожежа в лісовому масиві

Досудові розслідування тривають.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена